KONST / Litografier / Färglitografi 4173325
*
nr 417 3325
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 162/209, 35x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juli 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/6 12:54:54
1
1.000 kr
12/6 13:25:48
2
1.000 kr
12/6 13:26:20
2
1.300 kr
12/6 14:37:25
3
1.200 kr
12/6 14:39:15
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv stockholmsmotiv svensk konstnär svenska konstnärer sverige vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholmsbåtar
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 417 3325
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 162/209, 35x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juli 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/6 12:54:54 | 1 | 1.000 kr |
12/6 13:25:48 | 2 | 1.000 kr |
12/6 13:26:20 | 2 | 1.300 kr |
12/6 14:37:25 | 3 | 1.200 kr |
12/6 14:39:15 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv stockholmsmotiv svensk konstnär svenska konstnärer sverige vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholmsbåtar
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47